O mnie

19 grudnia, 2018

Witajcie! Jestem Krzysiek i z zawodu jestem… no właśnie, czy to ważne, kim? Jestem przede wszystkim podróżnikiem. Chętnie opowiem Wam o moich wyprawach i mam nadzieję, że zainspiruję Was do własnych.

Tego nauczyły mnie moje wyprawy – dystansu do świata, dyplomów, pracy na etat itd. Każdy ma prawo wybrać własną drogę i nikogo nie chciałbym oceniać. Na moim blogu przedstawię Wam jednak moją filozofię życia i pokażę nieco świata, który mnie wielokrotnie urzekł i wciąż urzeka.

Zabiorę Was w podróż – i to wcale nie jedną, a kilka! Odkąd ruszyłem w świat, trudno mi przestać po nim jeździć. Zostawiłem dawne życie za sobą i po prostu odkrywam codziennie coś nowego. Byłem w Izraelu, Jordanii, Libanie, Iranie, Armenii, Gruzji, Turcji i wielu innych. Wschód jest fascynujący! To wspaniałe miejsca i odrębne krainy, tak niepodobne do świata, w którym żyjemy!

Uwielbiam jeździć po świecie sam albo z grupą – chętnie poznaję nowych ludzi, rozmawiam z nimi, dzielę się zdobytą wiedzą, uczę nowych rzeczy, doświadczam. Wiecie, że wymiana kilku zdań z nowo poznanym mieszkańcem np. Gruzji bywa o wiele bardziej wartościowa niż dwugodzinny wykład jakiegoś profesora?

Mam nadzieję, że chętnie będziecie śledzić mój blog, na którym będę dość regularnie zamieszczał wpisy z moich podróży. Poznacie różne zabytki, miejsca obfitujące we wspaniałe widoki, czarującą przyrodę, najpiękniejsze długie plaże i porady, co warto zjeść, przywieźć na pamiątkę itd.

No Comments