Bejrut – miasto imprez?

4 marca, 2019

Bejrut – najlepsze na Bliskim Wschodzie kluby nocne. To właśnie tutaj przylatuje młodzież z całego świata, aby bawić się przy ulicy Gemmayze. Liban słynie z celebrowania zabawy!

Przy ulicy Gemmayze mieści się bardzo dużo klubów i dyskotek – Bejrut słynie zatem jako miasto idealne na imprezy. Wybierzcie się na zwiedzanie tego wyjątkowo otwartego i kosmopolitycznego miasta na Bliskim Wschodzie, gdzie króluje hedonistyczne podejście do życia.

Bejrut nigdy nie zasypia – interesują Was najlepsze kluby nocne w mieście? Polecamy kilka z nich, m.in. Magnum Club, London Bar, Acid, Capitole Beirut, Red Carpet, Gotha, Mono Street Nightclub, The Roof czy też Hamra Loves Gemayzeh Pub, ale jest też wiele innych. I wciąż powstają nowe! Najlepsza zabawa polega na poznawaniu kilku miejsc po kolei.

Bejrut to także miasto występów i wydarzeń, w których chętnie uczestniczą mieszkańcy, jak i turyści. Tutejsze życie nocne owiane jest już legendą, ale faktycznie w wielu klubach nocnych impreza się rozkręca, aby następnie przenieść się do jachtklubów lub nad baseny luksusowych hoteli. Klubowa twarz stolicy Libanu jest niezwykle fascynująca!

Duży wybór koktajli, rock i jazz? Dla lubiących nocne życie, ale bez tańca, polecamy Kayan, dobry na spokojniejsze wyjście. Zwolennikom muzyki alternatywnej spodoba się zaś Dany’s Pub w dzielnicy Hamra. Z kolei dla muzyki latynoskiej i arabskiej polecamy Al Mandaloun, historyczny klub w dzielnicy Mar Mikhael, w starym teatrze.

KKw, fot.djedj/Pixabay

No Comments

Comments are closed.