Izrael niejedno ma imię!

Izrael słynie jako Ziemia Święta, Ziemia Obiecana i kolebka chrześcijaństwa, ale jest to również fascynujący kierunek turystyczny. Cieszy się coraz większą popularnością. Dlaczego? Spróbuję Wam go nieco przybliżyć…

Chcecie zobaczyć na własne oczy czerwone góry? A może intryguje Was Jerozolima, słynne miasto trzech religii monoteistycznych? Morze Martwe słynie z kolei z tak wysokiego zasolenia, że nie jest możliwa w nim kąpiel. Betlejem i Nazaret to kolejne atrakcje turystyczne, a piaszczyste długie plaże istny raj!

Podróż do Izraela

Niebo w gębie poczujecie zaś, zajadając się lokalnymi specjałami. Wokół góry i pustynia, tajemnicza i ogromna, a w morzu bajecznie kolorowy świat podwodny! Nie brakuje tu turystów, którzy przybywają tu głównie właśnie dla tych widoków. A w zatokach z otwartymi basenami można podziwiać delfiny. Chcecie zobaczyć to sami? Musicie dać się namówić na wycieczkę do Izraela!

Wycieczka do Izraela

Najważniejsze miejsca w Jerozolimie to główne punkty programów zwiedzania w biurach podróży. Jednak jest tu o wiele więcej atrakcji – warto wybrać się też do Masady, na obiad do lokalnej knajpki, wypalić fajkę z miejscowymi, wybrać się na oszałamiające targowisko.

Wycieczka objazdowa do Izraela

Jeśli zamarzy Wam się wypoczynek i relaks w najlepszym wydaniu, Eljat faktycznie będzie idealny. To najważniejszy kurort w Izraelu, a zarazem najmocniej wysunięte na południe miasto. Do Izraela leci się jedynie niecałe 4 godziny! To tyle samo, co np. do Lizbony. Więc jak? Startujecie?